Cytat:
jak to po co
Po to zeby wpaść do szatni i zapytac dziesięciu chłopa
"kim ty ....a jestes"
Mały jest jaki jest, ale logicznie patrząc to skrzydłowych nie mamy.
|
Dokładnie, my ludzie nie mamy skrzydłowych Sarki pół roku leczy kontuzje, a DG77 zagra jeden dobry mecz na 5. Na skrzydłach gra Jankowski, Boguski albo Burliga i to jest chore. Małecki przy tej trójce to profesor na skrzydle- taka jest prawda.