Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2612
Stary 13.12.2015, 10:07
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Hahahah, ale mnie śmieszy takie pierd.olenie. Jak Moskal dostawał oklep zaraz po objęciu zespołu to była wina Smudy, że źle przygotował. A teraz, jakby Moskal został do nie dostalibyśmy wpie.rdol od Lecha, Legii i Lechii... Ogarnijcie się w końcu hipokryci, jak mówicie A, to powiedzcie B. A nie tłumaczenia na okrętkę. Bo na ten moment o Broniszewskim możemy powiedzieć, oczywiście wedle waszych "standardów", że będzie jak Guardiola czy Mourinho
Kiedy Moskal dostawał oklep tak z ciekawości zapytam ?
Puchar jest na5z!