Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17827
Stary 13.12.2015, 09:30
Czytając wywiad z Głową i patrząc na naszą kadrę, to my potrzebujemy kogokolwiek, bo wypadło 5 osób i my musimy grać 2-3 juniorami i 2-3 parodystami - co daje łącznie 9-10 piłkarzy-seniorów w kadrze + bramkarze...
Odpowiedz cytując