Dzimi napisał(a):

Powtórzę się. Uważam, że poza nieszczęsnymi seriami remisów, że swoją cegłę do zwolnienia Moskala dołożyły:
pech, błędy sędziów (niewydrukowana tabela), kontuzja Sarkiego oraz najsłabsze transfery w letnim okienku od 2-3 lat.
.
|
nie wiem czy Sarkiego jest zasadnie tutaj wymieniać ponieważ przez dośc długo grał kiche aż zagrał
jeden mecz w ktorym mu wyszło ale doznał kontuzji. Więc ja tam bym nie obciążał Nigeryjczyko-Haitańczyka.
Co do transferow to pomyśl sobie co by było gdyby nie dwa transfery z dupy ktorych miało nie być (Cierzniak, Maczynski)
Na bramce którys z ręczników a na środku pola? ....