Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.12.2015, 07:54
orm napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy zwolennicy odejścia Moskala są chyba zadowoleni: nie tracimy już punktów frajersko w ostatnich minutach, nie ma tych wkurzających remisów, nie ma tego bezsensownego klepania piłką i miliona podań, wczoraj było sporo strzałów z dystansu i nie ma wahań formy
Hahahah, ale mnie śmieszy takie pierd.olenie. Jak Moskal dostawał oklep zaraz po objęciu zespołu to była wina Smudy, że źle przygotował. A teraz, jakby Moskal został do nie dostalibyśmy wpie.rdol od Lecha, Legii i Lechii... Ogarnijcie się w końcu hipokryci, jak mówicie A, to powiedzcie B. A nie tłumaczenia na okrętkę. Bo na ten moment o Broniszewskim możemy powiedzieć, oczywiście wedle waszych "standardów", że będzie jak Guardiola czy Mourinho