Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34020
Stary 13.12.2015, 07:25
Serio? Obrona demokracji? Byłem zobaczyć jak ten marsz wyglądał i wystarczył rzut oka na pierwsze rzędy.
To nie w obronie demokracji a jedynie strach przed tym że skończy żreć i trzeba będzie odejść od koryta.
Ludzie uwierzyli bo większość jest po prostu do odpowiedniego "ustawienia". Ustawili to idą.
Rządu nie obalą, prezydenta też i zostaną ZAORANI.
Oby.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie