|
Powtórzę się. Uważam, że poza nieszczęsnymi seriami remisów, że swoją cegłę do zwolnienia Moskala dołożyły:
pech, błędy sędziów (niewydrukowana tabela), kontuzja Sarkiego oraz najsłabsze transfery w letnim okienku od 2-3 lat.
Biorę pod uwagę tylko piłkarzy których można zakwalifikować jako wzmocnienie:
lato 2013: przychodzi Brożek, a za chwile Guerier
zima 2014: przychodzi Stilic i Dudka
lato 2014: przychodzą Stępiński, Guzmics, oraz Sadlok i Jankowski którzy pierwszą rundę mają super
zima 2015: przychodzi Jovic i Barrientos
lato 2015: przychodzą Cierzniak i Mączyński, odchodzą: Stilić, Garguła, Dudka, Stępiński, Barrientos, transfery Cywki, Popovicia i Crivelaro to niewypały, a Głowacki i Brożek są coraz starsi.
Dodając powyższe do pechowych remisów lub porażek, błędów sędziowskich oraz kontuzji Sarkiego, mamy przyczynę zwolnienia Moskala.
Bez minimum 3 konkretnych dobrych transferów w styczniu, na wiosnę czeka nas walka o utrzymanie w grupie spadkowej.
|