Davss875 napisał(a):

|
Gumiś wypie....laj drewno, nie stoper
|
Żenada. Gość jest w dołku (jak wszyscy), zagrał totalne bagno, ale mimo to - to wciąż jeden z najlepszych stoperów w lidze. Do tego reprezentant swojego kraju, uczestnika MŚ we Francji. Swój wniosek na podstawie kilku słabych meczów (każdy ma złe momenty, z których po jakimś czasie wychodzi) możesz wyrzucić do kosza. Jeszcze będziemy z Ryśka dumni. Los reszty (poza młodym, Cierzniakiem, Głowackim, Burligą i Joviciem) jest mi totalnie obojętny.