Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 13.12.2015, 00:02
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Gumiś wypie....laj drewno, nie stoper
Żenada. Gość jest w dołku (jak wszyscy), zagrał totalne bagno, ale mimo to - to wciąż jeden z najlepszych stoperów w lidze. Do tego reprezentant swojego kraju, uczestnika MŚ we Francji. Swój wniosek na podstawie kilku słabych meczów (każdy ma złe momenty, z których po jakimś czasie wychodzi) możesz wyrzucić do kosza. Jeszcze będziemy z Ryśka dumni. Los reszty (poza młodym, Cierzniakiem, Głowackim, Burligą i Joviciem) jest mi totalnie obojętny.
Odpowiedz cytując