Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 12.12.2015, 23:48
Dziwią mnie te wszystkie płacze, ale to tylko świadczy o braku trzeźwej oceny sytuacji wielu kolegów z forum. Ciekaw jestem, jak sobie to wymyśliliście, że Wisła po tym, jak w tamtym sezonie z trudem zajęła 6 miejsce, teraz, po letnich osłabieniach, poradzi sobie lepiej. Sry, ale poznaliśmy prawdziwą wartość Crivellaro, Cywki i Popovicia, stało się jasne, iż awans do pierwszej 8 będzie ogromnym sukcesem klubu.

Bardzo proszę, wobec tego, żebyście nie obrażali piłkarzy Wisły, tylko w końcu zeszli na ziemię i zdali sobie sprawę, iż nasze osiągnięcia nie wynikają z braku zaangażowania, tylko jakości piłkarskiej naszych zawodników.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 12.12.2015 o godz. 23:51.
Odpowiedz cytując