Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 12.12.2015, 22:21
Festence napisał(a):Wyświetl post
Strach pomyśleć, co byłoby, gdyby Buchalik nie dostał kontuzji przed sezonem i musielibyśmy go oglądać zamiast Cierzniaka w bramce...

Warto też wspomnieć słowa komentatora (bodajże W. Jagody) pod koniec meczu, że umiejętności może brakować, można grać do dupy, ale brak walki jest wadą charakteru.
Boguski jest jaki jest, technicznie nie najwyższej klasy, ale równanie go w jednej linii z Jankowskim jest poniżej ślepoty. Boguski walczy i biega, chociaż tyle.

Niestety o reszcie (oprócz Głowy, Cierzniaka i młodzieży) powiedzieć tego nie można. Totalne przejście koło meczu, zlewka na całego...

Popović - rożny zaraz po wejściu, z akcji, gdzie poszła bramka - co to k...wa było ?!!!

Jak zobaczę Jankowskiego w "11" w następnym meczu, a zresztą, brakuje słów..
A kto zaje... bramkę ? Czy ktoś wreszcie zauważy CHU..Wą grę Mączyńskiego ?!!!

Kolejny raz przeszedł koło spotkania a nawet dołożył sporą cegłę do porażki.

Nie mówiąc o Gumisiu. Chłop spartolił kolejny raz spotkanie i wypracował bramkę dla rywala. Czy to już nie 3 raz na 4 mecz ?
Można się pastwić nad Jankowskim, Boguskim i Urygą, którzy owszem są słabi ale nie grają sami. Bo mamy 10 parodystów. Poza Cierzniakiem brak poważnego zawodnika.
Odpowiedz cytując