|
Dobra, a teraz na poważnie - jest DRAMATYCZNIE.
Mamy 23pkty po 20 kolejkach,
4 punkty przewagi nad strefą spadkową, a po podziale... 2.
Żeby być w górnej ósemce trzeba około 40pkt.
Musimy w 10 kolejek zebrać 17pkt... czyli punktować 1,7pkt/mecz. A to... to bardzo dużo.
Ósemka oddala się z kosmiczną prędkością.
Będziemy walczyć o górną połówkę z Ruchem, Zagłębiem i Jagiellonią.
Daje nam jakieś 30% szans
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
|