Jaroo1 napisał(a):

1. Ruski są dla mnie dobrą opozycją dla lewactwa, które ogarnia świat i dla okupantów z USA, Niemiec czy Izraela.
2. a Rosja co złego światu uczyniła?
3. Walczy o te swoje przyległe terytoria, o to żeby im z pod strefy wpływów nie zabrali Ukrainy i reszty ale ich działania nie są tak okupacyjne i opresyjne jak tamtej trójki.
|
Gdy czytam Twoje ostatnie posty Jaroo to zaczynam mieć wrażenie że coraz bardziej nam po drodze. Tym niemniej parę punktów budzi zdziwienie.
1. Czy przypadkiem obecne rosyjskie władze nie wywodzą się wprost z KPZR?
2. W ustach Polaka takie pytanie brzmi bardzo dziwnie.
3. A co jeśli Rosjanom przyjdzie do głowy uznać że "ich przyległe terytoria" to także Polska?