|
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Cywka ze swoim dziwnym zachowaniem w ostatnich minutach chyba chciał pokazać "waleczność" ale w zupełnie debilny sposób zwłaszcza jak brakuje umiejętności.
Niestety przeciąg w szatni to konieczność jak ta drużyna ma w przyszłym sezonie grać o coś więcej niż o utrzymanie, bo w tym roku przy tej dyspozycji tylko cud może spowodować, że będziemy w grupie mistrzowskiej.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
|