|
Poza Bartoszem, Cierzniakiem, Arkiem i Mąką banda pajaców w koszulkach. Krew człowieka zalewa jak się to ogląda.
Jankowski won z Wisełki jak najdalej. O grupie mistrzowskiej to sobie możemy pomarzyć.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 12.12.2015 o godz. 21:46.
|