Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 12.12.2015, 20:46
Poza Bartoszem, Cierzniakiem, Arkiem i Mąką banda pajaców w koszulkach. Krew człowieka zalewa jak się to ogląda.

Jankowski won z Wisełki jak najdalej. O grupie mistrzowskiej to sobie możemy pomarzyć.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 12.12.2015 o godz. 21:46.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując