|
Gumiś?, Sadlok?, Uryga, Popovic, Maka?, Cywka, Crivellaro, Boguski, Jankowski, Buchalik, Czekaj wypierdalać w przerwie zimowej. Pozoranty, zero umiejętności, większość poziom 1, 2 ligi. Won jak najdalej od Wisły. Przy niektórych stawiam znak zapytania, bo może na ławke się nadadzą jeszcze, a reszta wyp.....ć!!!
|