emj10 napisał(a):

|
Za moment będą sondaże po 100% dla PiS, więc Pressmix przestanie być potrzebny. Wg. Palade sondaże na ten moment są zupełnie inne.
|
A wołominiak swoje , jak w parlamentarnych Palade podawał wysokie prowadzenie PIS to mitoman siedział cicho.Koleś bez kręgosłupa, popiera wszystkich byle nie PIS.W sumie to nie takie dziwne na tym forum można znależć takie dziwolągi co popieraja PIS ale tylko dlatego bo muszą
