|
Serce krwawiło jak to oglądałem. Tu się musi ku**a wydarzyć trzęsienie ziemi w zimie żeby o coś (pierwszą ósemkę) jeszcze powalczyć.
Takich ogórów jak dziś Jankowski, Uryga, Boguski (ale ten to przynajmniej coś walczył) i Crivejajo to dawno nie dane mi było oglądać. To, z jaką nonszalancją obchodzili się z piłką, jak pytę grali to najstarsi górale nie pamiętają. Won i nie wracajcie.
|