Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 12.12.2015, 20:05
A niech będzie ta grupa spadkowa, rok temu grały tam żydy oraz Piast i widać gdzie są teraz. Z drugiej jednak strony bez rozsądnej polityki kadrowej nic z tego nie będzie, chyba że weźmiemy kilku z niższych lig i wszyscy okażą się talentami na miarę Błaszczykowskiego, a w takie cuda nie wierzę...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując