Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 12.12.2015, 20:03
A czego sie spodziewaliscie ? Mysleliscie, ze Wisla bedzie lepiej grac za Broniszewskiego niz Moskala ? Zmiana trenera byla bez sensu, bo wiadomo bylo ze nie wniesie nic jakosci. Przykro na to patrzec.
Odpowiedz cytując