Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2594
Stary 12.12.2015, 20:00
Nie ma co narzekać przecież forum wrzalo po derbach zeby Moskala natychmiast wywalic i nie dac mu przepracowac do końca rundy. Zawsze bylem zdania ze trenera trzeba zmieniac po sezonie(nawet nie po rundzie) i teraz widac jaki jest chaos i jak bardzo druzyna jest zdewastowana. Brawa dla chłopaków, brawa dla części forum i brawa dla Cupiała . Witaj dolna 8.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH