|
Nie ma co narzekać przecież forum wrzalo po derbach zeby Moskala natychmiast wywalic i nie dac mu przepracowac do końca rundy. Zawsze bylem zdania ze trenera trzeba zmieniac po sezonie(nawet nie po rundzie) i teraz widac jaki jest chaos i jak bardzo druzyna jest zdewastowana. Brawa dla chłopaków, brawa dla części forum i brawa dla Cupiała . Witaj dolna 8.
|