Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2589
Stary 12.12.2015, 19:29
po wywaleniu Moskala oprócz spięcia się na L, które i tak skończyło się porażką jest "radosny" futbol bez ładu, składu, pomyślunku i zaangażowania.
Zwolnienie Kazia w tym momencie jak się wydaje było kolejnym błędem Cupiała....:( Co dalej?