W sondażach PiS ma 32-45 % , reszta ma znacznie mniej, po co zaklinać rzeczywistość, za 4 lata zaś PiS z Kukiz'15 to nadal powinno być powyżej większości w sejmie, medialnej nagonki nie da się dopasować do realnych podziałów społecznych, ot układanka mediów głównego "ścieku", nie pasuje do obrazu prawdziwych poglądów społecznych, te zaś dały wybory i pokazują sondaże.
https://www.youtube.com/watch?v=N1bqdByh4i0