mr_kwolf napisał(a):

|
lepiej być kotem prezesa niż podnóżkiem Merkelówny
|
A dlaczego wybór ma być ograniczony do wykastrowanego Dudusia i wynędzniałego mebla?
Można iść trzecią drogą: szanować prawo i z podniesionym czołem punktować napuszonych idiotów z PiS i kolesiów z PO.