stalsanok1946 napisał(a):

lubie Pazdana,bajka zawodnik,ale za ten faul powinien dostac pare meczow kary,
widac jak na dloni ze prawa noga sluzyla mu do wyciecia Jovicia,ale do jasnej ku*wy jak wchodzisz chamsko z takim impetem w bok kolana to nie ma zmiluj,to sie konczy kontuzja!
na moje oko dalej twierdze ze wiezadla naruszone,za wiele widzoalem juz
|
dla mnie to głupi ch.j, mam nadzieję, że ktoś mu złamie nogę miesiąc przed me i będzie miał dużo czasu na myślenie o swoich debilnych wejściach (bo to nie pierwsze tego typu).