Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22685
Stary 12.12.2015, 15:57
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
lubie Pazdana,bajka zawodnik,ale za ten faul powinien dostac pare meczow kary,
widac jak na dloni ze prawa noga sluzyla mu do wyciecia Jovicia,ale do jasnej ku*wy jak wchodzisz chamsko z takim impetem w bok kolana to nie ma zmiluj,to sie konczy kontuzja!

na moje oko dalej twierdze ze wiezadla naruszone,za wiele widzoalem juz
dla mnie to głupi ch.j, mam nadzieję, że ktoś mu złamie nogę miesiąc przed me i będzie miał dużo czasu na myślenie o swoich debilnych wejściach (bo to nie pierwsze tego typu).
Odpowiedz cytując