Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22684
Stary 12.12.2015, 14:21
lubie Pazdana,bajka zawodnik,ale za ten faul powinien dostac pare meczow kary,
widac jak na dloni ze prawa noga sluzyla mu do wyciecia Jovicia,ale do jasnej ku*wy jak wchodzisz chamsko z takim impetem w bok kolana to nie ma zmiluj,to sie konczy kontuzja!

na moje oko dalej twierdze ze wiezadla naruszone,za wiele widzoalem juz
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując