|
lubie Pazdana,bajka zawodnik,ale za ten faul powinien dostac pare meczow kary,
widac jak na dloni ze prawa noga sluzyla mu do wyciecia Jovicia,ale do jasnej ku*wy jak wchodzisz chamsko z takim impetem w bok kolana to nie ma zmiluj,to sie konczy kontuzja!
na moje oko dalej twierdze ze wiezadla naruszone,za wiele widzoalem juz
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|