|
Cholera jasna, ciężko się nie zgodzić... co prawda, może nie z obelgami czy inwektywami, ale co do meritum masz rację...
A oprócz braku umiejętności technicznych, także brak zwykłego myślenia na boisku: partner ma piłkę, więc postoje i popatrzę co on zrobi zamiast wyjść na pozycję, biec na wolne pole, czy odciągać rywala i wymuszać na nim błędy,
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|