|
Myslisz się kolego albo słabo sledzisz to forum poszukaj sobie jak niektórzy piszą o Brozku. Oczywiście że potrzebny jeszcze jeden a nawet dwóch napastników tylko czy to wina Brożka że ich nie ma ?
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|