Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2580
Stary 12.12.2015, 11:08
Ale nikt nie pisze, że Brożek jest zły!!! Pisząc, że brak nam napastnika (bo nam brak!) myślę raczej o drugim napastniku obok Brożka lub przed Brożkiem... od taki Nikolić (marzenie), Stępiński (którego wcale nie wykorzystano w naszej Wiśle)...od nawet taki Aleksandar Prijović z Legii. Zagrał w sumie w 28 meczach i zanotował 9 bramek... czy to aż takie wielkie marzenie aby pozyskać średniego napastnika? bo kim my straszymy (dobre i adekwatne słowo) z przodu... mamy tylko Brożka, niekiedy coś pokaże Jankowski i to wszystko... A gdzie ta nasza mityczna młodzież, której domagają się kibicie?!! Czyżby byli tak świetni, że nie wystawiamy ich ze strachu w meczach eklapy?! Ławka krotka, kontuzje może teraz ktoś ich wystawi i oby coś pokazali...