Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33984
Stary 12.12.2015, 08:59
Do postu powyżej można dodać jeszcze, iż 17.09.1939 wcale na nas nie napadli, co my nazywamy 4 rozbiorem Polski, tylko "przejęli opuszczone terytoria (rząd na uchodźstwie etc.)".

Jak już wspominałem odnosnie kinematografii, kumplowania sie z zydami itd. 2 okupant również działa w tym zakresie.
Anty PO-PiS!!!