|
Do postu powyżej można dodać jeszcze, iż 17.09.1939 wcale na nas nie napadli, co my nazywamy 4 rozbiorem Polski, tylko "przejęli opuszczone terytoria (rząd na uchodźstwie etc.)".
Jak już wspominałem odnosnie kinematografii, kumplowania sie z zydami itd. 2 okupant również działa w tym zakresie.
|