|
Wydaje mi się że przesadzacie trochę nikt na tym forum nie uważa że Moskal to najlepszy trener na świecie tylko - no właśnie czy Cupial zwalniając Kazika ma lepsza opcję ? Bo jeśli nie ma to good luck ....
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|