|
Mam pytanie o przesyłki konduktorskie, może ktoś to ogarnia.
Co się dzieje, jeśli nikt nie odbierze paczki na dworcu, a nie było (odpłatnego) zlecenia odebrania przesyłki przez pracownika stacji? Co się z taką paczką dzieje?
Konkretnie sytuacja jest taka, że jedzie teraz paczka ze Szczecina pociągiem do Tarnowa, ale przesyłka jest nadana na Kraków, bo dalej nie można. A w Krakowie jej nikt nie może o danej godzinie odebrać.
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 12.12.2015 o godz. 00:29.
|