Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28639
Stary 12.12.2015, 00:19
Mam pytanie o przesyłki konduktorskie, może ktoś to ogarnia.

Co się dzieje, jeśli nikt nie odbierze paczki na dworcu, a nie było (odpłatnego) zlecenia odebrania przesyłki przez pracownika stacji? Co się z taką paczką dzieje?

Konkretnie sytuacja jest taka, że jedzie teraz paczka ze Szczecina pociągiem do Tarnowa, ale przesyłka jest nadana na Kraków, bo dalej nie można. A w Krakowie jej nikt nie może o danej godzinie odebrać.
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 12.12.2015 o godz. 00:29.
Odpowiedz cytując