Wesoły Romek napisał(a):

|
Broniszewski to prawa ręka Moskala, więc do końca nie został zwolniony. Jeszcze kilka dni. Ale ten czas wolno płynie.
|
A Smudy to już nie

Co nie zmienia faktu ze chciała go Korona Kielce. Nie miał licencji bla bla wzięli Brosza. Jeśli Korona ma plan dłuższy na klub to znaczy ze Broniszewski to taki Brosz?

Tylko kto to urwa jest Brosz...
E: Romku jeśli nie zrozumiałeś. Bronia wymyślił Smuda. To najpierw u niego zbierał szlify w Lubinie, potem pracował u niego w kadrze, potem go wział do Wisły. Pisanie o nim ze jest prawą reką Moskala uwazam za kapkę nadużycie.