Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33983
Stary 11.12.2015, 21:59
Najlepsze, ze u ruskich taka wersje historii zapodaja w szkolach. 2WS zaczela sie w 41 wraz z wypowiedzeniem wojny przez Niemcow Kacapy oczywiscie tylko sie bronili, od wielu lat przygotowujac sie do wojny jedynie defensywnej ( szkolac miedzy innymi oddzialy spadochroniarskie)Relikty Wielkiej Wojny Ojczyznianej w postaci pomnikow badz rzezb momzna spotkac w chyba kazdym rosyjskim miescie. W zwiazku z powyzszym wcale mnie takie wypowiedzi ze strony kacapow nie dziwia.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 11.12.2015 o godz. 22:00.