Najlepsze, ze u ruskich taka wersje historii zapodaja w szkolach. 2WS zaczela sie w 41 wraz z wypowiedzeniem wojny przez Niemcow

Kacapy oczywiscie tylko sie bronili, od wielu lat przygotowujac sie do wojny jedynie defensywnej ( szkolac miedzy innymi oddzialy spadochroniarskie

)Relikty Wielkiej Wojny Ojczyznianej w postaci pomnikow badz rzezb momzna spotkac w chyba kazdym rosyjskim miescie. W zwiazku z powyzszym wcale mnie takie wypowiedzi ze strony kacapow nie dziwia.