|
Nie ma DG, Jovica, Brozka... jak wielu kolegow obawiam sie 4rtej przygody z rzedu. Mozecie narzekac na Brozka, ze nieskuteczny, ociezaly, ale bez niego nasza gra z przodu wyglada jak seks bez erekcji...
Murawa z tego co widziałem gdzieś na fejsach, została wymieniona, przynajmniej pewne płaty. Lechia nie gra niczego specjalnego, wątpie by zaskoczyli czymś naszych zawodnikow, wiec licze na 0-0. Będę w szoku jesli strzelimy bramke z akcji.
|