Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10448
Stary 11.12.2015, 19:33
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jak znam Ambitnego to raczej Mąka do Legii raczej nie trafi.
A Rysiek ma jeden feler. Jak juz coś spie.rdoli to wpada z tego bramka. Solidny ale zaje.biscie pechowy koleś.
bo akurat Maka bedzie pytal Ambitnego ( Wojtka ) . o zgode , a swoja droga to kto wymyslil taka bzdure z Krzyskiem w 7egii ? to moze jeszcze poplotkujmy ze wezma Krzyska w pakiecie z Jankesem i Bogusiem
Odpowiedz cytując