gigant napisał(a):

Jak znam Ambitnego to raczej Mąka do Legii raczej nie trafi.
A Rysiek ma jeden feler. Jak juz coś spie.rdoli to wpada z tego bramka. Solidny ale zaje.biscie pechowy koleś.
|
bo akurat Maka bedzie pytal Ambitnego ( Wojtka

) . o zgode

, a swoja droga to kto wymyslil taka bzdure z Krzyskiem w 7egii

? to moze jeszcze poplotkujmy ze wezma Krzyska w pakiecie z Jankesem i Bogusiem