|
Bawią mnie zwolennicy zwolnienia Moskala (eh to zaślepienie).. Jak na razie po zwolnieniu zanotowaliśmy 2 porażki... Naprawdę jest się z czego cieszyć... Ale na szczęście zwolnili całe zło naszej Wisełki... tego złego i nie dobrego trenera od remisów... Brawo Panowie.. Titanic idzie na dno a wy się dalej bawcie....
|