|
Dość już tej Braziliany, Barcelony czy jak kto woli tiki-taki w polu karnym rywala.
Strzelać panowie jutro z daleka, starając się to robić w światło bramki (może oprócz Jankesa, bo w jego przypadku to i tak nie ma sensu). Jak najwięcej takich piłek wystawiać Mączyńskiemu. Cywka też może popróbować.
Bez strzałów nie ma goli.
Mam także nadzieję na występ Kuby Bartosza.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|