Wyświetl pojedynczy post
jelonek666
Junior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33979
Stary 11.12.2015, 18:48
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Jelonek przekaz szefowi, ze idzie na manife w obronie instytucji powolanej w 1985 roku za czasow PRLu I, upolitycznionej przez pzprowcow kwasniewskiego, millera, geremka z konstytucji w 1997r. Gdzie wszyscy czlonkowie sa wybierani przez sejm i senat. Ktorej jedynym celem w ramach walki z rzadzacymi mialoby byc blokowanie ustaw wlasnie przez TK. Powtorz mu, ze tak zachlanni na liczbe sedziow w TK nie byly nawet komuchy z pzpru jak sprawowaly wladze.
już raczej nie pójdzie