Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33976
Stary 11.12.2015, 18:43
Jelonek przekaz szefowi, ze idzie na manife w obronie instytucji powolanej w 1985 roku za czasow PRLu I, upolitycznionej przez pzprowcow kwasniewskiego, millera, geremka z konstytucji w 1997r. Gdzie wszyscy czlonkowie sa wybierani przez sejm i senat. Ktorej jedynym celem w ramach walki z rzadzacymi mialoby byc blokowanie ustaw wlasnie przez TK. Powtorz mu, ze tak zachlanni na liczbe sedziow w TK nie byly nawet komuchy z pzpru jak sprawowaly wladze.
Anty PO-PiS!!!