szprotson napisał(a):

bo temat Maki w Legii pare dni temu przemknął mi przez uszy...
A Guzmicz, najlepszy gracz barazy o ME. Druzyna w ktorej posypię sie stoper kogos takiego jak Guzmicz przyjmie chętnie wg. mnie. Może nie Lazio ale jakiś srednia z Europy mogłby go łyknąć
|
Jak znam Ambitnego to raczej Mąka do Legii raczej nie trafi.
A Rysiek ma jeden feler. Jak juz coś spie.rdoli to wpada z tego bramka. Solidny ale zaje.biscie pechowy koleś.