|
Jak dla mnie nie szukać jaj, Bartosz zagrał dobrze to niech zostanie, Guzmics odpierdala kiks za kiksem za niego wchodzi Sadlok, na lewej czy Cywka czy Burliga nie powinno być źle. Gorzej będzie ze środkiem - nie mamy nadal dobrej pary rozgrywających, Maczyński pod formą, Popović po kontuzji, Uryga grający na ambicji a bez umiejętności... W ataku pewnie znowu Jankes, bo czemu nie. Wolałbym Kuczaka, ale raczej Broniek się na to nie odważy.
|