proponuje skład na lechie
Cierzniak- Bartosz, Kujawa, Głowacki,Sadlok-Uryga,Maczynski-Kuczak,Cywka,Handzlik-Marszalik
R;Miskiewicz,Zemło,Guzmics,Burliga,Jankowski,Bogus ki,Gulczynski
i tak gorzej nie zagrają niż Ci podstawowi co zawsze kopią
A na wiosne wypożyczyc do 1 ligi , Kuczaka,Gulczynskiego bo musza regularnie pograc
Na prawe skrzydło wrócic Kaminskiego i Koscielniaka
http://www.transfermarkt.pl/dawid-ka...spieler/235821
http://www.transfermarkt.pl/dominik-...spieler/235829