Niestety, ale jest to logiczne.
Ale i tak szacun dla Radka za to ze przyszedł Nas uratować, bo inaczej tego nie mozna nazwac kiedy transfer załatwia się na telefon w 2 minuty.
Nam kibicom pokazał co znaczy solidny bramkarz. To ile lat świetlnych jest za nim para Buchalik-Miśkiewicz to temat na ksiązke, niemniej jednak chujowo bedzie jak Cierzniak odejdzie a te dwa Michały zostaną.
2 Michały, Guzmicz ( ktoś go kupi po euro przed euro. ktoś kupi) Cywka, Jankowski, Sadlok, Mączyński (od stycznia w Legii ?) Jovic, Krzywejajo, Żemło, DG77 - pięknie się prezentuja nasza kadra na nowy sezon
