|
no ale czemu Rios nie grał? Bo jego wykup był za drogi z tego co pamiętam i nawet sam Maaskant chyba mówił, że po co ma grać ktoś, kto i tak odejdzie (jeśli coś pokręciłem, to przepraszam). A Riosa pamiętam chyba głównie z meczu na Suchych Stawach z Polonią Bytom (debiut Maaskanta). Dwoił się i troił, trafił w słupek z bardzo niewygodnej pozycji...
|