szprotson napisał(a):

no własnie nikt nie bierze jednej rzeczy pod uwage
Moze i DG77 jest bez formy, bez niczego. Ale dalej to jest DG77, czyli typ nieprzewidywalny, skoczny zdolny do wszystkiego. Na takiego zawodnika w składzie inaczej ustawiana bedzie taktyka pilkarzy Lechii niż z np. Marszalikiem.
Nie mozna mowic wiec ze kto by nie zagrał bedzie "nie gorszy" bo to jest w ogole nie adekwatne i nie mozna tego sprawdzić.
|
DG77 jak ma wysoką formę to jest najgorszym typem piłkarza dla przeciwnika, gość kompletnie nie przewidywalny. Tu triki Ronaldo, tam czerwona kartka, tu gol prawie z połowy boiska, tam masakra własnego napastnika w polu karnym i jeszcze gol - nigdy nie wiesz co odwali. No i chłop zawsze idzie na całość w walce o piłkę, łeb wsadzi wszędzie gdy jest tylko możliwość, na stykowych piłkach nie kalkuluje, więc sporo lalusiów z ekstraklapy rezygnuje już na starcie z walki. Jedyny problem to stabilizacja formy.