szprotson napisał(a):

a za Guerriera kto?
Oj chyba Lechia się przełamie w tym meczu ...
|
Dziki jest bez formy więc praktycznie kto by nie zagrał za niego nie będzie gorszy.
Lechia się przełamała ze Śląskiem, nam 3 punkty potrzebne jak tlen.
Ładny kurs na Wisłę, tak swoją drogą
