Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 11.12.2015, 10:44
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a za Guerriera kto?

Oj chyba Lechia się przełamie w tym meczu ...
Dziki jest bez formy więc praktycznie kto by nie zagrał za niego nie będzie gorszy.

Lechia się przełamała ze Śląskiem, nam 3 punkty potrzebne jak tlen.
Ładny kurs na Wisłę, tak swoją drogą
Odpowiedz cytując