|
Dobrze by było, żeby Broniszewski nie poszedł w wariant zachowawczy. Wypadł Jovic i Guerrier i zapewne będzie chciał ich zastąpić Burligą i... Cywką. Mam jednak gorącą nadzieję, że na prawej obronie postawi na Bartosza, bo tak naprawdę niewiele ryzykuje... patrząc na babole Guzmicsa z ostatnich kilku spotkań to i tak naszego Ryśka nie przebije. Burliga powinien powędrować na bok pomocy, a z resztą składu bym nie mieszał...
No i fajnie by było zobaczyć w końcu Handzlika choćby na te 15 min. Marzenia ściętej głowy.
A co do wyniku: musimy wygrać, zmieniłbym na stwierdzenie" może wygramy".
|