Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.12.2015, 22:56
Dobrze by było, żeby Broniszewski nie poszedł w wariant zachowawczy. Wypadł Jovic i Guerrier i zapewne będzie chciał ich zastąpić Burligą i... Cywką. Mam jednak gorącą nadzieję, że na prawej obronie postawi na Bartosza, bo tak naprawdę niewiele ryzykuje... patrząc na babole Guzmicsa z ostatnich kilku spotkań to i tak naszego Ryśka nie przebije. Burliga powinien powędrować na bok pomocy, a z resztą składu bym nie mieszał...

No i fajnie by było zobaczyć w końcu Handzlika choćby na te 15 min. Marzenia ściętej głowy.

A co do wyniku: musimy wygrać, zmieniłbym na stwierdzenie" może wygramy".
Odpowiedz cytując