lazy napisał(a):

|
Hmm... dziwicie się że PAD świętuje chanuke? To chyba macie sklerozę. A ś.p. Lech co robił? PiS zawsze był przyjaźnie (to nawet za małe słowo) nastawiony do społeczności żydowskiej i Izraela.
|
Powtarzam, zupełnie mnie to nie dziwi.
Słusznie jednak zauważył poseł Winnicki, że w ten sposób łamie pierwsze przykazanie