Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 10.12.2015, 21:09
Musimy wygrac ten mecz tak samo jak pozniejszy z Pogonia. Nie ma zadnych wymowek w tych dwoch meczach 6 punktow to koniecznosc, wystarczy zagrac jak z Legia tylko z poprawiona skutecznoscia.
Odpowiedz cytując