|
Czy Ty kolego udajesz, czy nie widzisz, że Wisła po zwolnieniu Moskala jeszcze nie zatrudniła trenera? Według mojej opinii, nie mamy trenera od wiosny. Mam jednak nadzieję, że od nowego roku w końcu go zatrudnimy. I dopiero wtedy możemy go rozliczać. Nie teraz...
|