Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2562
Stary 10.12.2015, 19:47
Czy Ty kolego udajesz, czy nie widzisz, że Wisła po zwolnieniu Moskala jeszcze nie zatrudniła trenera? Według mojej opinii, nie mamy trenera od wiosny. Mam jednak nadzieję, że od nowego roku w końcu go zatrudnimy. I dopiero wtedy możemy go rozliczać. Nie teraz...